UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna STUDENT / ABSOLWENT Szkolenia
drukuj drukuj

Szkolenia, kursy - aktualne

TematAkademia Profesjonalistów AMS
Data13-04-2021 - 20-05-2021
Miejsceonline
OrganizatorAkademickie Biuro Karier oraz firma Alexander Mann Solutions
Opis

Akademickie Biuro Karier oraz firma Alexander Mann Solutions zapraszają studentów Uniwersytetu Pedagogicznego do wzięcia udziału w Akademii Profesjonalistów AMS.

STUDENT, KTÓRY UKOŃCZY Akademię Profesjonalistów AMS

(4 szkolenia) OTRZYMUJE CERTYFIKAT

Akademia składa się z cyklu bezpłatnych szkoleń


1. Sekrety motywacji i osiąganie celów - 13.04.2021 - godzina 14:00-15:30  (szkolenie online)

Podczas warsztatu zostantanowimy się jak skutecznie się motywować oraz jak istotną w tym rolę odgrywa wprowadzenie nawyków. Uczestnicy zostną zapoznani z skutecznymi sposobami na przekucie krótkotrwałej motywacji w długofalowe działanie. Zastanowimy się również jak wyznaczać sobie cele, aby były one możliwe do realizacji.
 

 2. Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę - 22.04.2021- godzina 13:00-14:30 (szkolenie online)

Podczas warsztatatu zostaną omówione praktyczne porady jak radzić sobie ze stresem w codziennym życiu. Przeanalizowane zostą czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne wywołujące stres, zastanowimy się dlaczego czasem wyzwaniem staje się jeg opanowanie, szczegółowo zostanie omówiony stres związany z obowiązkami w pracy.
Uwaga zostanie również poświęcona tematowi zmian w życiu, które zazwyczaj wywołują rekcję stresową oraz jak odpowiednio należy na nie reagować.
 

3. Sztuka udanych negocjacji i podejmowanie decyzji – 12.05.2021 – godzina 14:00-15:30 (szkolenie online)

Podczas warsztatu spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego prowadzenie negocjacji nazywane jest sztuką.
Uczestnicy będą mogli zgłębić swoją wiedzę na temat tego, co kryje się pod pojęciem udanych negocjacji oraz jakie etapy można wyróżnić podczas prowadzenia rozmów negocjacyjnych.

Zwrócimy szczególną uwagę jak umiejetność  podejmowania decyzji  oraz odpowiedniego doboru argumentów wpływa na odniesienie sukcesu w negocjacjach.Zastanwoimy się dlaczego tak istotne jest wcześniejsze przygotowanie się do negocjacji oraz jak ważną rolę odgrywa w całym procesie komunikacja pozawerbalna.

4. Budowanie wizerunku w sieci podczas poszukiwania pracy – 20.05.2021 – godzina 14:00-15:30 (szkolenie online)

Warsztat koncentruje się wokół praktycznych porad na temat budowania swojej obecności w sieci w taki sposób, aby ułlatwić poszukiwanie i zdobycie wymarzonej pracy. Omówione zostaną profesonalne portale (takie jak: Linkedin oraz GoldenLine), a także inne platformy, za pośrednictwem których skutecznie można budować wizerunek.

 

zapisy TUTAJ

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Wróć