UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna Aktualności konkurs Create tomorrow - zaprojektuj ekspozycję przyszłości!
drukuj drukuj

Aktualności

konkurs Create tomorrow - zaprojektuj ekspozycję przyszłości!
14.10.2021

Wszystkich kreatywnych studentów interesujących się marketingiem i designem

zachęcamy do wzięcia udziału w walce o 10 000 zł!

Zadanie

Uczestnicy konkursu muszą zaprojektować ekspozycję dla produktów z kategorii słonych przekąsek. Projekt powinien być nowoczesny, zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju, poza tym... uczestników ogranicza tylko ich własna wyobraźnia! Czekamy na najciekawsze, najbardziej innowacyjne pomysły.

Webinar

 Wszystkie osoby biorące udział w konkursie będą miały szansę towarzyszyć nam w wirtualnym spotkaniu, które odbędzie się 4 listopada. W czasie jego trwania nasi goście opowiedzą o najnowszych trendach w marketingu i designie, a także odpowiedzą na pytania nurtujące uczestników konkursu.


Pod koniec października otrzymają Państwo szczegółowe informacje na temat webinaru wraz z materiałami promocyjnymi, by przypomnieć o wydarzeniu studentom, jednak już teraz zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku!

Nagrody

Łączna pula nagród wynosi aż 27 000 zł! Na zwycięzcę lub jego zespół czeka aż 10 000 zł! Do konkursu bowiem można zgłosić się w pojedynkę lub jako 3-osobowa drużyna.

Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 10 listopada. Zapraszamy na stronę www.createtomorrow.pl, w celu zapoznania się z regulaminem.

Wróć do Aktualności