UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna Aktualności V Akademia kompetencji biznesowych IBM
drukuj drukuj

Aktualności

V Akademia kompetencji biznesowych IBM
25.02.2021

Weź udział w cyklu czterech darmowych szkoleń w piątej edycji Akademii kompetencji biznesowych IBM! Nauczysz się występować publicznie, poznasz metody na obudzenie w sobie drzemiących pokładów kreatywności, dowiesz się sporo o asertywności oraz zdobędziesz wiedzę, jak prowadzić korespondencję biznesową.

 

Akademickie Biuro Karier oraz firma IBM zapraszają studentów Uniwersytetu Pedagogicznego do wzięcia udziału w V Akademii Kompetencji Biznesowych IBM.

STUDENT, KTÓRY UKOŃCZY AKADEMIĘ KOMPETENCJI BIZNESOWYCH IBM

(4 szkolenia) OTRZYMUJE CERTYFIKAT IBM

V Akademia Kompetencji Biznesowych IBM składa się z cyklu bezpłatnych szkoleń


1. Wystąpienia publiczne - 9.03.2021 - godzina 14:00-15:30  (szkolenie online)

Szkolenie dla tych, którzy chcą lepiej przygotować się do wystąpień przed grupą. Podczas szkolenia dowiemy się jak zbudować swoje wystąpienie kierując uwagę na uczestnika i jak posługiwać się pomocniczymi slajdami. Przyjrzymy się również postawie ciała, gestykulacji i mimice.


 2. Jak obudzić drzemiące pokłady kreatywności - 15.03.2020- godzina 13:00-14:30 (szkolenie online)

Podczas warsztatu omówimy zagadnienia teoretyczne (tak, są też i takie!) związane z kreatywnym myśleniem. Przedyskutujemy temat różnych rodzajów twórczości i zastanowimy się nad tym, co dokładnie możemy ćwiczyć, aby wyjść ze swoich schematów myślowych. Będzie też okazja, aby przetestować swoje umiejętności w praktyce. Poznamy różne rodzaje ćwiczeń, które pomogą nam wyrobić sobie nawyk myślenia kreatywnego.


3. Asertywność – 12.04.2021 – godzina 14:00-15:30 (szkolenie online)

Szkolenie dostarcza rzetelnej wiedzy i daje okazję przećwiczenia w praktyce najważniejszych zagadnień związanych z asertywnym komunikowaniem się (odmawianie, przyjmowanie i udzielanie krytyki, wyrażanie negatywnych i pozytywnych emocji przy zachowaniu szacunku do samego siebie i innych ludzi).

 

4. Jak prowadzić korespondencję biznesową – 20.04.2021 – godzina 14:00-15:30 (szkolenie online)

Podczas szkolenia uczestnicy określą swój styl komunikacji i nauczą się jak wykorzystwyać przedstawione narzędzia i metody w praktyce, w celu lepszego porozumiewania się, rozwiązywania sytuacji konfliktowych i unikania błędów komunikacyjnych.

zapisy drogą mailową: szkolenia@up.krakow.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Wróć do Aktualności