UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna Konsultacje Doradczo - Zawodowe
drukuj drukuj

Konsultacje Doradczo - Zawodowe

W specjalnie przygotowanych Punktach Konsultacji Doradczo – Zawodowej, Doradcy Zawodowi  z Akademickiego Biura Karier UP - Justyna Chyla  i Dagmara Romanowska-Dworak oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Małgorzata Perlińska - będą odpowiadać na pytania związane z poszukiwaniem swojego miejsca na rynku pracy i  udzielać bezpłatnych porad w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych.  

Justyna Chyla

Z wykształcenia psycholog. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II oraz podyplomowych studiów z zakresu doradztwa zawodowego w Centrum Psychologii i Pedagogiki Politechniki Krakowskiej. Od 5 lat wspiera młode osoby w planowaniu ścieżki zawodowej. Dotychczas współpracowała jako specjalista przy realizacji projektów ze Stowarzyszeniem WIOSNA, Fundacją Leonardo i Stowarzyszeniem Ognisko. Prowadzi warsztaty z zakresu odkrywania własnego potencjału, rynku pracy i prawa pracy. Prowadzi bloga, na którym popularyzuje wiedzę psychologiczną: http://www.swiatzperspektywypsychologa.pl/

Dagmara Romanowska-Dworak

Z wykształcenia psycholog i doradca zawodowy. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum (kompetencje trenerskie na poziomie 5 EQF). Związana z tematyką szeroko rozumianego doradztwa zawodowego, szczególnie zainteresowana podnoszeniem własnych kompetencji i rozwojem osobistym. W ostatnich latach była zaangażowana w realizację projektów dotyczących wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy oraz prowadziła zajęcia dydaktyczne dla studentów w jednej z krakowskich uczelni.

Małgorzata Perlińska 

Doradca zawodowy z dziesięcioletnim doświadczeniem, pedagog, koordynator projektów edukacyjno-kulturalnych. Inspirator „Szkoły Lidera Wolontariatu”, specjalizuje się w prowadzeniu treningów twórczości oraz  warsztatów z zakresu kompetencji miękkich, w indywidualnej pracy z klientem stosuje elementy coachingu kariery na bazie Programu Rozwojowego akredytowanego przez ICF - „Coaching kariery – w poszukiwaniu dróg i możliwości”. Obecnie zainteresowana zagadnieniem Personal Brandingu, wciąż poszerza umiejętności i wiedzę na ten temat. Pracownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, ceniący indywidualny kontakt z klientem.